בראשית הנה החברה המובילה בפתרונות תעסוקה מתקדמים למגזר החרדי, אשר הוקמה מתוך חזון לשלב את האוכלוסייה החרדית בשוק העבודה, ומציעה פתרונות משאבי אנוש לחברות ומעסיקים מכל המגזרים העסקיים תוך דגש על מצוינות עסקית וחברתית.

 

במשך שנות פעילותה הביאה בראשית לשילוב של מעל ל 10,000 חרדים, גברים ונשים, בשוק העבודה. החברה יזמה, הקימה וליוותה לאורך שנים פרויקטים רבים של שילוב חרדים וחרדיות, בהם פרויקטים עם החברות הגדולות והמובילות בתחומי ההייטק, בנקאות, אשראי ופיננסים, תקשורת וסלולר, ביטוח, שירות ומכירות ועוד, תוך איתור,  מיון, אבחון והשמת העובדים המתאימים לכל משרה, קבועה או זמנית.


אנו מלווים את הלקוח לכל אורך תהליך ההשמה, כמו גם לאחר קליטת העובד במקום העבודה החדש. במידת הצורך אנו מסייעים ללקוח בהכוונה וסיוע בתהליך קליטת העובדים החדשים ושימורם לאורך זמן. לבראשית הכרות מעמיקה עם המגזר כתוצאה של למידה מעמיקה וניסיון רב בגיוס והשמת אלפי עובדים חרדיים, ואנו פועלים בשיתוף פעולה עם רבנים וגורמי השפעה בקהילה החרדית.

מגייסים עובדים ? נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את המועמדים המתאימים ביותר תוך חסכון במשאבי גיוס עכשוויים כמו גם תרומה להעלאת רמת יציבות העובדים העתידית בארגונכם.

מצא עובדים

המועמד האידאלי בשבילך נמצא ממש מעבר לפינה.